3D mapa Tampico

Satelitní mapa Tampico

název bez diakritiky: Tampico
správní zařazení: Tampico, Tamaulipas, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 13' 0" North, 97° 51' 0" West

Tampico a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TampicoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tampico. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tampico, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tampico, Tamaulipas, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 13' 0" North, 97° 51' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tampico v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tampico

Hotely Tampico: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tampico: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tampico, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tampico Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tampico. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Tampico

3D mapa Tampico v Google Earth

satelitní 3D mapa Tampico, Mexiko

3D mapa TampicoGoogle Earth – podívejte se na Tampico z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tampico dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tampico shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tampico, Mexiko v Google Earth »

Letiště Tampico a okolí

Letiště ve městě Tampico a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tampico říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tampico (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tampico a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tampico

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tampico: textový odkaz

satelitní mapu Tampico: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tampico

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tampico: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tampico: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tampico: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Doundere v oblasti Sebba, Seno, Burkina Faso
  2. Lidong v oblasti Zijin, Guangdong, Čína
  3. Kordi v oblasti Chandpur Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  4. Lubhana v oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán
  5. Capacho v oblasti Laguna Cuitzeo, Michoacan, Mexiko
  6. Cherry Grove v oblasti Washington County, Oregon, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.