3D mapa Buneţi

Satelitní mapa Buneţi

název bez diakritiky: Buneti
správní zařazení: Chisinau, Moldávie, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 4' 50" North, 28° 54' 36" East

Buneţi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BunetiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Buneţi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Buneti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chisinau, Moldávie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 4' 50" North, 28° 54' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Buneţi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Buneţi

Hotely Buneţi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Buneţi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Buneţi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Buneţi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Buneţi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Buneţi

3D mapa Buneţi v Google Earth

satelitní 3D mapa Buneţi, Moldávie

3D mapa BuneţiGoogle Earth – podívejte se na Buneţi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Buneţi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Buneţi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Buneţi, Moldávie v Google Earth »

Letiště Buneţi a okolí

Letiště ve městě Buneţi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Buneţi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Buneţi (Moldávie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Buneţi a celou oblast Moldávie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Buneţi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Buneţi: textový odkaz

satelitní mapu Buneţi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Buneţi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Buneţi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Buneţi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Buneţi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Techiman v oblasti Gomoa-Akyempim, Central, Ghana
  2. Killananny v oblasti Offaly, Midlands, Irsko
  3. Fairview Heights v oblasti McKean County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  4. Mboussobe v oblasti Diourbel, Senegal
  5. Fengping v oblasti Xinshao, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.