3D mapa Mălăieşti

Satelitní mapa Mălăieşti

název bez diakritiky: Malaiesti
správní zařazení: Chisinau, Moldávie, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 5' 7" North, 29° 8' 0" East

Mălăieşti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MalaiestiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mălăieşti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Malaiesti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chisinau, Moldávie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 5' 7" North, 29° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mălăieşti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mălăieşti

Hotely Mălăieşti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mălăieşti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mălăieşti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mălăieşti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mălăieşti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mălăieşti

3D mapa Mălăieşti v Google Earth

satelitní 3D mapa Mălăieşti, Moldávie

3D mapa MălăieştiGoogle Earth – podívejte se na Mălăieşti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mălăieşti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mălăieşti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mălăieşti, Moldávie v Google Earth »

Letiště Mălăieşti a okolí

Letiště ve městě Mălăieşti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mălăieşti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mălăieşti (Moldávie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mălăieşti a celou oblast Moldávie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mălăieşti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mălăieşti: textový odkaz

satelitní mapu Mălăieşti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mălăieşti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mălăieşti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mălăieşti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mălăieşti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. B`amra'il v oblasti Tartus, Sýrie
  2. Jelence v oblasti Příbram, Středočeský kraj, Česká republika
  3. Poiana v oblasti Iasi, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.