3D mapa Otovaska-Byk

Satelitní mapa Otovaska-Byk

název bez diakritiky: Otovaska-Byk
správní zařazení: Chisinau, Moldávie, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 0' 18" North, 28° 53' 26" East

Otovaska-Byk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Otovaska-BykVítejte na stránce věnované satelitní mapě Otovaska-Byk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Otovaska-Byk, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chisinau, Moldávie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 0' 18" North, 28° 53' 26" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Otovaska-Byk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Otovaska-Byk

Hotely Otovaska-Byk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Otovaska-Byk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Otovaska-Byk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Otovaska-Byk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Otovaska-Byk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Otovaska-Byk

3D mapa Otovaska-Byk v Google Earth

satelitní 3D mapa Otovaska-Byk, Moldávie

3D mapa Otovaska-BykGoogle Earth – podívejte se na Otovaska-Byk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Otovaska-Byk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Otovaska-Byk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Otovaska-Byk, Moldávie v Google Earth »

Letiště Otovaska-Byk a okolí

Letiště ve městě Otovaska-Byk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Otovaska-Byk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Otovaska-Byk (Moldávie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Otovaska-Byk a celou oblast Moldávie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Otovaska-Byk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Otovaska-Byk: textový odkaz

satelitní mapu Otovaska-Byk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Otovaska-Byk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Otovaska-Byk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Otovaska-Byk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Otovaska-Byk: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Norrbo v oblasti Soderhamn Kommun, Gavleborgs Lan, Švédsko
  2. Pleasant Valley v oblasti Wichita County, Texas, Spojené státy americké
  3. Salemal v oblasti Iyultinskiy rayon, Chukotskiy AOk, Rusko
  4. Thika v oblasti Central, Keňa

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.