3D mapa Vadul lui Vodă

Satelitní mapa Vadul lui Vodă

název bez diakritiky: Vadul lui Voda
správní zařazení: Chisinau, Moldávie, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 5' 30" North, 29° 4' 32" East

Vadul lui Vodă a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vadul lui VodaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vadul lui Vodă. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vadul lui Voda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chisinau, Moldávie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 5' 30" North, 29° 4' 32" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vadul lui Vodă v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vadul lui Vodă

Hotely Vadul lui Vodă: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vadul lui Vodă: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vadul lui Vodă, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vadul lui Vodă Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vadul lui Vodă. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vadul lui Vodă

3D mapa Vadul lui Vodă v Google Earth

satelitní 3D mapa Vadul lui Vodă, Moldávie

3D mapa Vadul lui VodăGoogle Earth – podívejte se na Vadul lui Vodă z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vadul lui Vodă dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vadul lui Vodă shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vadul lui Vodă, Moldávie v Google Earth »

Letiště Vadul lui Vodă a okolí

Letiště ve městě Vadul lui Vodă a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vadul lui Vodă říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vadul lui Vodă (Moldávie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vadul lui Vodă a celou oblast Moldávie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vadul lui Vodă

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vadul lui Vodă: textový odkaz

satelitní mapu Vadul lui Vodă: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vadul lui Vodă

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vadul lui Vodă: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vadul lui Vodă: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vadul lui Vodă: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Weiz v oblasti Wiez, Steiermark, Rakousko
  2. Utchulam v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.