3D mapa Ucrainca

Satelitní mapa Ucrainca

název bez diakritiky: Ucrainca
správní zařazení: Tighina, Moldávie, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 25' 52" North, 29° 16' 22" East

Ucrainca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UcraincaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ucrainca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ucrainca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tighina, Moldávie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 25' 52" North, 29° 16' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ucrainca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ucrainca

Hotely Ucrainca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ucrainca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ucrainca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ucrainca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ucrainca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ucrainca

3D mapa Ucrainca v Google Earth

satelitní 3D mapa Ucrainca, Moldávie

3D mapa UcraincaGoogle Earth – podívejte se na Ucrainca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ucrainca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ucrainca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ucrainca, Moldávie v Google Earth »

Letiště Ucrainca a okolí

Letiště ve městě Ucrainca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ucrainca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ucrainca (Moldávie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ucrainca a celou oblast Moldávie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ucrainca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ucrainca: textový odkaz

satelitní mapu Ucrainca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ucrainca

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ucrainca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ucrainca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ucrainca: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Soltanabad v oblasti Hamadan, Írán
  2. Kabagsangan v oblasti Quezon, Region 4, Filipíny
  3. Tanjungbatu v oblasti Ketapang, Kalimantan Barat, Indonésie
  4. Tuckerville v oblasti La Plata County, Colorado, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.