3D mapa Chefe Manguete

Satelitní mapa Chefe Manguete

název bez diakritiky: Chefe Manguete
správní zařazení: Inharrime, Inhambane, Mozambik, Afrika
zeměpisná poloha: 24° 19' 24" South, 34° 51' 36" East

Chefe Manguete a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chefe MangueteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chefe Manguete. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chefe Manguete, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inharrime, Inhambane, Mozambik, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 19' 24" South, 34° 51' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chefe Manguete v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chefe Manguete

Hotely Chefe Manguete: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chefe Manguete: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chefe Manguete, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chefe Manguete Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chefe Manguete. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chefe Manguete

3D mapa Chefe Manguete v Google Earth

satelitní 3D mapa Chefe Manguete, Mozambik

3D mapa Chefe MangueteGoogle Earth – podívejte se na Chefe Manguete z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chefe Manguete dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chefe Manguete shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chefe Manguete, Mozambik v Google Earth »

Letiště Chefe Manguete a okolí

Letiště ve městě Chefe Manguete a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chefe Manguete říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chefe Manguete (Mozambik)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chefe Manguete a celou oblast Mozambik. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chefe Manguete

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chefe Manguete: textový odkaz

satelitní mapu Chefe Manguete: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chefe Manguete

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chefe Manguete: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chefe Manguete: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chefe Manguete: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hagelsrum v oblasti Hultsfred Kommun, Kalmar Lan, Švédsko
  2. Dolega v oblasti Dolega, Chiriqui, Panama
  3. Ap Phuoc Tuong v oblasti Can Duoc, Long An, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.