3D mapa Omaruru

Satelitní mapa Omaruru

název bez diakritiky: Omaruru
správní zařazení: Erongo, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 21° 26' 0" South, 15° 56' 0" East

Omaruru a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OmaruruVítejte na stránce věnované satelitní mapě Omaruru. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Omaruru, administrativně je místo zařazeno do oblasti Erongo, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 26' 0" South, 15° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Omaruru v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Omaruru

Hotely Omaruru: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Omaruru: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Omaruru, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Omaruru Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Omaruru. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Omaruru

3D mapa Omaruru v Google Earth

satelitní 3D mapa Omaruru, Namíbie

3D mapa OmaruruGoogle Earth – podívejte se na Omaruru z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Omaruru dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Omaruru shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Omaruru, Namíbie v Google Earth »

Letiště Omaruru a okolí

Letiště ve městě Omaruru a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Omaruru říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Omaruru (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Omaruru a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Omaruru

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Omaruru: textový odkaz

satelitní mapu Omaruru: obrázkový odkaz

satelitní mapu Omaruru

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Omaruru: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Omaruru: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Omaruru: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pantitlan v oblasti Tlayacapan, Morelos, Mexiko
  2. Zatolokino v oblasti Bekovskiy rayon, Penzenskaya Oblast, Rusko
  3. Unkwan Turaki v oblasti Anka, Sokoto, Nigérie
  4. Man Hpakkum v oblasti Kutkai, Shan, Barma
  5. Kalendziovci v oblasti Vranestica, Kicevo, Makedonie
  6. Hop'ung-dong v oblasti Kaesong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.