3D mapa Walvisbaai

Satelitní mapa Walvisbaai

název bez diakritiky: Walvisbaai
správní zařazení: Erongo, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 22° 57' 27" South, 14° 30' 19" East

Walvisbaai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa WalvisbaaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Walvisbaai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Walvisbaai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Erongo, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 57' 27" South, 14° 30' 19" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Walvisbaai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Walvisbaai

Hotely Walvisbaai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Walvisbaai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Walvisbaai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Walvisbaai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Walvisbaai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Walvisbaai

3D mapa Walvisbaai v Google Earth

satelitní 3D mapa Walvisbaai, Namíbie

3D mapa WalvisbaaiGoogle Earth – podívejte se na Walvisbaai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Walvisbaai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Walvisbaai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Walvisbaai, Namíbie v Google Earth »

Letiště Walvisbaai a okolí

Letiště ve městě Walvisbaai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Walvisbaai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Walvisbaai (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Walvisbaai a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Walvisbaai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Walvisbaai: textový odkaz

satelitní mapu Walvisbaai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Walvisbaai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Walvisbaai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Walvisbaai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Walvisbaai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mangira v oblasti Central, Malawi
  2. Imam Shah Ziarat v oblasti Attok, Punjab, Pákistán
  3. Burholme v oblasti Philadelphia County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  4. Taehwang v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.