3D mapa Kalkbron

Satelitní mapa Kalkbron

název bez diakritiky: Kalkbron
správní zařazení: Kunene, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 20° 54' 0" South, 14° 46' 0" East

Kalkbron a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KalkbronVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kalkbron. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kalkbron, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kunene, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 54' 0" South, 14° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kalkbron v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kalkbron

Hotely Kalkbron: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kalkbron: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kalkbron, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kalkbron Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kalkbron. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kalkbron

3D mapa Kalkbron v Google Earth

satelitní 3D mapa Kalkbron, Namíbie

3D mapa KalkbronGoogle Earth – podívejte se na Kalkbron z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kalkbron dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kalkbron shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kalkbron, Namíbie v Google Earth »

Letiště Kalkbron a okolí

Letiště ve městě Kalkbron a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kalkbron říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kalkbron (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kalkbron a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kalkbron

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kalkbron: textový odkaz

satelitní mapu Kalkbron: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kalkbron

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kalkbron: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalkbron: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalkbron: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ait Hamdine v oblasti Taroudant, Sud, Maroko
  2. Brijege v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  3. Vestec v oblasti Chrudim, Pardubický kraj, Česká republika
  4. Anduins v oblasti Pordenone, Friuli-Venezia Giulia, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.