3D mapa Okaukuejo

Satelitní mapa Okaukuejo

název bez diakritiky: Okaukuejo
správní zařazení: Kunene, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 19° 11' 0" South, 15° 56' 0" East

Okaukuejo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OkaukuejoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Okaukuejo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Okaukuejo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kunene, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 11' 0" South, 15° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Okaukuejo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Okaukuejo

Hotely Okaukuejo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Okaukuejo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Okaukuejo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Okaukuejo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Okaukuejo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Okaukuejo

3D mapa Okaukuejo v Google Earth

satelitní 3D mapa Okaukuejo, Namíbie

3D mapa OkaukuejoGoogle Earth – podívejte se na Okaukuejo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Okaukuejo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Okaukuejo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Okaukuejo, Namíbie v Google Earth »

Letiště Okaukuejo a okolí

Letiště ve městě Okaukuejo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Okaukuejo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Okaukuejo (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Okaukuejo a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Okaukuejo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Okaukuejo: textový odkaz

satelitní mapu Okaukuejo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Okaukuejo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Okaukuejo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Okaukuejo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Okaukuejo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thien Chanh v oblasti Dong Ha, Quang Tri, Vietnam
  2. Gundi v oblasti Sibi, Baluchistan, Pákistán
  3. Mierea Pina in Girla v oblasti Buzau, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.