3D mapa Otjovasandu

Satelitní mapa Otjovasandu

název bez diakritiky: Otjovasandu
správní zařazení: Kunene, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 19° 14' 0" South, 14° 29' 0" East

Otjovasandu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OtjovasanduVítejte na stránce věnované satelitní mapě Otjovasandu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Otjovasandu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kunene, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 14' 0" South, 14° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Otjovasandu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Otjovasandu

Hotely Otjovasandu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Otjovasandu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Otjovasandu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Otjovasandu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Otjovasandu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Otjovasandu

3D mapa Otjovasandu v Google Earth

satelitní 3D mapa Otjovasandu, Namíbie

3D mapa OtjovasanduGoogle Earth – podívejte se na Otjovasandu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Otjovasandu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Otjovasandu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Otjovasandu, Namíbie v Google Earth »

Letiště Otjovasandu a okolí

Letiště ve městě Otjovasandu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Otjovasandu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Otjovasandu (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Otjovasandu a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Otjovasandu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Otjovasandu: textový odkaz

satelitní mapu Otjovasandu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Otjovasandu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Otjovasandu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Otjovasandu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Otjovasandu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fedorovka v oblasti Chistopolskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko
  2. Pingdingpu v oblasti Tieling, Liaoning, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.