3D mapa Spitskop Pos

Satelitní mapa Spitskop Pos

název bez diakritiky: Spitskop Pos
správní zařazení: Kunene, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 20° 10' 0" South, 15° 1' 0" East

Spitskop Pos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Spitskop PosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Spitskop Pos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Spitskop Pos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kunene, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 10' 0" South, 15° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Spitskop Pos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Spitskop Pos

Hotely Spitskop Pos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Spitskop Pos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Spitskop Pos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Spitskop Pos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Spitskop Pos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Spitskop Pos

3D mapa Spitskop Pos v Google Earth

satelitní 3D mapa Spitskop Pos, Namíbie

3D mapa Spitskop PosGoogle Earth – podívejte se na Spitskop Pos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Spitskop Pos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Spitskop Pos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Spitskop Pos, Namíbie v Google Earth »

Letiště Spitskop Pos a okolí

Letiště ve městě Spitskop Pos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Spitskop Pos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Spitskop Pos (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Spitskop Pos a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Spitskop Pos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Spitskop Pos: textový odkaz

satelitní mapu Spitskop Pos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Spitskop Pos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Spitskop Pos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Spitskop Pos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Spitskop Pos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Takalafian Bunza v oblasti Bunza, Kebbi, Nigérie
  2. Podgora v oblasti Koplik, Albánie
  3. Krivushevo v oblasti Udorskiy rayon, Republic of Komi, Rusko
  4. Brewersville v oblasti Jennings County, Indiana, Spojené státy americké
  5. Kot Harkarn v oblasti Gujranwala, Punjab, Pákistán
  6. Dasijiazi v oblasti Chaoyang, Liaoning, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.