3D mapa Khorusepa

Satelitní mapa Khorusepa

název bez diakritiky: Khorusepa
správní zařazení: Otjozondjupa, Namíbie, Afrika
zeměpisná poloha: 22° 4' 0" South, 17° 16' 0" East

Khorusepa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KhorusepaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khorusepa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khorusepa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Otjozondjupa, Namíbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 4' 0" South, 17° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khorusepa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khorusepa

Hotely Khorusepa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khorusepa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khorusepa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khorusepa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khorusepa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khorusepa

3D mapa Khorusepa v Google Earth

satelitní 3D mapa Khorusepa, Namíbie

3D mapa KhorusepaGoogle Earth – podívejte se na Khorusepa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khorusepa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khorusepa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khorusepa, Namíbie v Google Earth »

Letiště Khorusepa a okolí

Letiště ve městě Khorusepa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khorusepa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khorusepa (Namíbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khorusepa a celou oblast Namíbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khorusepa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khorusepa: textový odkaz

satelitní mapu Khorusepa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khorusepa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khorusepa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khorusepa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khorusepa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Weatherly v oblasti Hall County, Texas, Spojené státy americké
  2. Svenshyttan v oblasti Orebro Kommun, Orebro Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.