3D mapa Stockach

Satelitní mapa Stockach

název bez diakritiky: Stockach
správní zařazení: Dachau, Oberbayern, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 18' 0" North, 11° 8' 0" East

Stockach a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa StockachVítejte na stránce věnované satelitní mapě Stockach. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Stockach, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dachau, Oberbayern, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 18' 0" North, 11° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Stockach v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Stockach

Hotely Stockach: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Stockach: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Stockach, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Stockach Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Stockach. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Stockach

3D mapa Stockach v Google Earth

satelitní 3D mapa Stockach, Německo

3D mapa StockachGoogle Earth – podívejte se na Stockach z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Stockach dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Stockach shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Stockach, Německo v Google Earth »

Letiště Stockach a okolí

Letiště ve městě Stockach a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Stockach říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Stockach (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Stockach a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Stockach

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Stockach: textový odkaz

satelitní mapu Stockach: obrázkový odkaz

satelitní mapu Stockach

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Stockach: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Stockach: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Stockach: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Badcaul v oblasti Highland, Scotland, Scotland, Velká Británie
  2. Goth Lund Tibai v oblasti Dadu, Sind, Pákistán
  3. Ula v oblasti Khulna Zl, Khulna Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.