3D mapa Berg am Laim

Satelitní mapa Berg am Laim

název bez diakritiky: Berg am Laim
správní zařazení: Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 8' 0" North, 11° 38' 0" East

Berg am Laim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Berg am LaimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Berg am Laim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Berg am Laim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Munchen, Oberbayern, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 8' 0" North, 11° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Berg am Laim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Berg am Laim

Hotely Berg am Laim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Berg am Laim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Berg am Laim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Berg am Laim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Berg am Laim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Berg am Laim

3D mapa Berg am Laim v Google Earth

satelitní 3D mapa Berg am Laim, Německo

3D mapa Berg am LaimGoogle Earth – podívejte se na Berg am Laim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Berg am Laim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Berg am Laim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Berg am Laim, Německo v Google Earth »

Letiště Berg am Laim a okolí

Letiště ve městě Berg am Laim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Berg am Laim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Berg am Laim (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Berg am Laim a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Berg am Laim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Berg am Laim: textový odkaz

satelitní mapu Berg am Laim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Berg am Laim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Berg am Laim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Berg am Laim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Berg am Laim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Banda v oblasti Alindao, Basse-Kotto, Středoafrická republika
  2. North Hampton v oblasti Rockingham County, New Hampshire, Spojené státy americké
  3. Dremovo-Cheremoshki v oblasti Lgovskiy rayon, Kurskaya Oblast, Rusko
  4. Florencia v oblasti Pueblo Nuevo, Cordoba, Kolumbie
  5. Thetkegyin v oblasti Pale, Sagaing, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.