3D mapa Bamberg

Satelitní mapa Bamberg

název bez diakritiky: Bamberg
správní zařazení: Bamberg, Oberfranken, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 52' 0" North, 10° 52' 0" East

Bamberg a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BambergVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bamberg. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bamberg, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bamberg, Oberfranken, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 52' 0" North, 10° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bamberg v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bamberg

Hotely Bamberg: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bamberg: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bamberg, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bamberg Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bamberg. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Bamberg

3D mapa Bamberg v Google Earth

satelitní 3D mapa Bamberg, Německo

3D mapa BambergGoogle Earth – podívejte se na Bamberg z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bamberg dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bamberg shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bamberg, Německo v Google Earth »

Letiště Bamberg a okolí

Letiště ve městě Bamberg a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bamberg říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bamberg (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bamberg a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bamberg

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bamberg: textový odkaz

satelitní mapu Bamberg: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bamberg

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bamberg: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bamberg: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bamberg: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bindungi v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Simojarvi v oblasti Lappi, Lappi, Finsko
  3. Forges v oblasti Alencon, Orne, Basse-Normandie, Francie
  4. Zadov v oblasti Prachatice, Jihočeský kraj, Česká republika
  5. Kain Dhara v oblasti Punch, Jammu and Kashmir, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.