3D mapa Acker

Satelitní mapa Acker

název bez diakritiky: Acker
správní zařazení: Oberallgau, Schwaben, Bayern, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 36' 0" North, 10° 22' 0" East

Acker a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AckerVítejte na stránce věnované satelitní mapě Acker. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Acker, administrativně je místo zařazeno do oblasti Oberallgau, Schwaben, Bayern, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 36' 0" North, 10° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Acker v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Acker

Hotely Acker: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Acker: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Acker, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Acker Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Acker. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Acker

3D mapa Acker v Google Earth

satelitní 3D mapa Acker, Německo

3D mapa AckerGoogle Earth – podívejte se na Acker z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Acker dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Acker shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Acker, Německo v Google Earth »

Letiště Acker a okolí

Letiště ve městě Acker a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Acker říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Acker (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Acker a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Acker

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Acker: textový odkaz

satelitní mapu Acker: obrázkový odkaz

satelitní mapu Acker

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Acker: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Acker: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Acker: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lea v oblasti Litoral, Rovníková Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.