3D mapa Kolonie Bommerholz

Satelitní mapa Kolonie Bommerholz

název bez diakritiky: Kolonie Bommerholz
správní zařazení: Ennepe-Ruhr-Kreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 23' 0" North, 7° 18' 0" East

Kolonie Bommerholz a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kolonie BommerholzVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kolonie Bommerholz. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kolonie Bommerholz, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ennepe-Ruhr-Kreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 23' 0" North, 7° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kolonie Bommerholz v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kolonie Bommerholz

Hotely Kolonie Bommerholz: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kolonie Bommerholz: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kolonie Bommerholz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kolonie Bommerholz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kolonie Bommerholz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kolonie Bommerholz

3D mapa Kolonie Bommerholz v Google Earth

satelitní 3D mapa Kolonie Bommerholz, Německo

3D mapa Kolonie BommerholzGoogle Earth – podívejte se na Kolonie Bommerholz z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kolonie Bommerholz dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kolonie Bommerholz shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kolonie Bommerholz, Německo v Google Earth »

Letiště Kolonie Bommerholz a okolí

Letiště ve městě Kolonie Bommerholz a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kolonie Bommerholz říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kolonie Bommerholz (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kolonie Bommerholz a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kolonie Bommerholz

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kolonie Bommerholz: textový odkaz

satelitní mapu Kolonie Bommerholz: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kolonie Bommerholz

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kolonie Bommerholz: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolonie Bommerholz: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolonie Bommerholz: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khoptintsy v oblasti Khmelnytska, Ukrajina
  2. Jordan v oblasti Washington County, Alabama, Spojené státy americké
  3. Rota v oblasti Malpaisillo, Leon, Nikaragua
  4. Washington Park v oblasti Yakima County, Washington, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.