3D mapa Iserlohnerheide

Satelitní mapa Iserlohnerheide

název bez diakritiky: Iserlohnerheide
správní zařazení: Markischer Kreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 24' 0" North, 7° 42' 0" East

Iserlohnerheide a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IserlohnerheideVítejte na stránce věnované satelitní mapě Iserlohnerheide. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Iserlohnerheide, administrativně je místo zařazeno do oblasti Markischer Kreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 24' 0" North, 7° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Iserlohnerheide v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Iserlohnerheide

Hotely Iserlohnerheide: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Iserlohnerheide: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Iserlohnerheide, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Iserlohnerheide Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Iserlohnerheide. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Iserlohnerheide

3D mapa Iserlohnerheide v Google Earth

satelitní 3D mapa Iserlohnerheide, Německo

3D mapa IserlohnerheideGoogle Earth – podívejte se na Iserlohnerheide z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Iserlohnerheide dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Iserlohnerheide shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Iserlohnerheide, Německo v Google Earth »

Letiště Iserlohnerheide a okolí

Letiště ve městě Iserlohnerheide a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Iserlohnerheide říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Iserlohnerheide (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Iserlohnerheide a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Iserlohnerheide

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Iserlohnerheide: textový odkaz

satelitní mapu Iserlohnerheide: obrázkový odkaz

satelitní mapu Iserlohnerheide

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Iserlohnerheide: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Iserlohnerheide: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Iserlohnerheide: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saltvik v oblasti Tanum Kommun, Goteborgs och Bohus Lan, Švédsko
  2. Krasnoglukhovo v oblasti Poretsskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko
  3. Malvascual v oblasti Ribero, Sucre, Venezuela
  4. Pinocchio di Ancona v oblasti Ancona, Marche, Itálie
  5. Kitoorve v oblasti Handeni, Tanga, Tanzanie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.