3D mapa Ponten

Satelitní mapa Ponten

název bez diakritiky: Ponten
správní zařazení: Merzig-Wadern, Saarland, Saarland, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 29' 0" North, 6° 36' 0" East

Ponten a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PontenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ponten. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ponten, administrativně je místo zařazeno do oblasti Merzig-Wadern, Saarland, Saarland, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 29' 0" North, 6° 36' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ponten v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ponten

Hotely Ponten: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ponten: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ponten, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ponten Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ponten. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ponten

3D mapa Ponten v Google Earth

satelitní 3D mapa Ponten, Německo

3D mapa PontenGoogle Earth – podívejte se na Ponten z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ponten dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ponten shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ponten, Německo v Google Earth »

Letiště Ponten a okolí

Letiště ve městě Ponten a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ponten říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ponten (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ponten a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ponten

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ponten: textový odkaz

satelitní mapu Ponten: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ponten

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ponten: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ponten: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ponten: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tayasoko v oblasti Papun, Kawthulei (Karen), Barma
  2. Centro Puntas v oblasti Rincon Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.