3D mapa Oberthal

Satelitní mapa Oberthal

název bez diakritiky: Oberthal
správní zařazení: Sankt Wendel, Saarland, Saarland, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 31' 0" North, 7° 6' 0" East

Oberthal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OberthalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Oberthal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Oberthal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sankt Wendel, Saarland, Saarland, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 31' 0" North, 7° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Oberthal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Oberthal

Hotely Oberthal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Oberthal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Oberthal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Oberthal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Oberthal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Oberthal

3D mapa Oberthal v Google Earth

satelitní 3D mapa Oberthal, Německo

3D mapa OberthalGoogle Earth – podívejte se na Oberthal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Oberthal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Oberthal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Oberthal, Německo v Google Earth »

Letiště Oberthal a okolí

Letiště ve městě Oberthal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Oberthal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Oberthal (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Oberthal a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Oberthal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Oberthal: textový odkaz

satelitní mapu Oberthal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Oberthal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Oberthal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Oberthal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Oberthal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tamosiunai v oblasti Siauliu, Siauliai, Litva
  2. Prtici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  3. Boumenkoy v oblasti Boda, Lobaye, Středoafrická republika
  4. Tiancheng v oblasti Long Xian, Shaanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.