3D mapa Ostrau

Satelitní mapa Ostrau

název bez diakritiky: Ostrau
správní zařazení: Dobeln, Sachsen, Sachsen, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 12' 0" North, 13° 10' 0" East

Ostrau a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OstrauVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ostrau. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ostrau, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dobeln, Sachsen, Sachsen, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 12' 0" North, 13° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ostrau v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ostrau

Hotely Ostrau: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ostrau: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ostrau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ostrau Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ostrau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ostrau

3D mapa Ostrau v Google Earth

satelitní 3D mapa Ostrau, Německo

3D mapa OstrauGoogle Earth – podívejte se na Ostrau z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ostrau dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ostrau shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ostrau, Německo v Google Earth »

Letiště Ostrau a okolí

Letiště ve městě Ostrau a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ostrau říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ostrau (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ostrau a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ostrau

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ostrau: textový odkaz

satelitní mapu Ostrau: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ostrau

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ostrau: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ostrau: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ostrau: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oji-dong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Borun Qeshlaq v oblasti East Azarbayejan, Írán
  3. Chan Tchan v oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam
  4. Karnilbinia v oblasti KalgoorlieBoulder, Western Australia, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.