3D mapa Ockerwitz

Satelitní mapa Ockerwitz

název bez diakritiky: Ockerwitz
správní zařazení: Dresden, Sachsen, Sachsen, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 3' 0" North, 13° 39' 0" East

Ockerwitz a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OckerwitzVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ockerwitz. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ockerwitz, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dresden, Sachsen, Sachsen, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 3' 0" North, 13° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ockerwitz v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ockerwitz

Hotely Ockerwitz: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ockerwitz: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ockerwitz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ockerwitz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ockerwitz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ockerwitz

3D mapa Ockerwitz v Google Earth

satelitní 3D mapa Ockerwitz, Německo

3D mapa OckerwitzGoogle Earth – podívejte se na Ockerwitz z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ockerwitz dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ockerwitz shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ockerwitz, Německo v Google Earth »

Letiště Ockerwitz a okolí

Letiště ve městě Ockerwitz a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ockerwitz říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ockerwitz (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ockerwitz a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ockerwitz

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ockerwitz: textový odkaz

satelitní mapu Ockerwitz: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ockerwitz

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ockerwitz: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ockerwitz: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ockerwitz: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Anmin v oblasti Nankang, Jiangxi, Čína
  2. Tottington v oblasti Norfolk County, East Anglia, England, Velká Británie
  3. Sokoch v oblasti Elizovskiy rayon, Kamchatskaya Oblast, Rusko
  4. Ferrosplav v oblasti Aktyubinsk, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.