3D mapa Ilkendorf

Satelitní mapa Ilkendorf

název bez diakritiky: Ilkendorf
správní zařazení: Meisharpen, Sachsen, Sachsen, Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 5' 0" North, 13° 19' 0" East

Ilkendorf a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IlkendorfVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ilkendorf. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ilkendorf, administrativně je místo zařazeno do oblasti Meisharpen, Sachsen, Sachsen, Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 5' 0" North, 13° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ilkendorf v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ilkendorf

Hotely Ilkendorf: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ilkendorf: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ilkendorf, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ilkendorf Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ilkendorf. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ilkendorf

3D mapa Ilkendorf v Google Earth

satelitní 3D mapa Ilkendorf, Německo

3D mapa IlkendorfGoogle Earth – podívejte se na Ilkendorf z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ilkendorf dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ilkendorf shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ilkendorf, Německo v Google Earth »

Letiště Ilkendorf a okolí

Letiště ve městě Ilkendorf a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ilkendorf říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ilkendorf (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ilkendorf a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ilkendorf

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ilkendorf: textový odkaz

satelitní mapu Ilkendorf: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ilkendorf

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ilkendorf: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilkendorf: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilkendorf: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yonde v oblasti Yonde, Gourma, Burkina Faso
  2. Ban Bua v oblasti Phayao, Northern, Thajsko
  3. Strashnaya v oblasti Lvivska, Ukrajina
  4. Luozhen v oblasti Linchuan, Jiangxi, Čína
  5. Missibougou v oblasti Segou, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.