3D mapa Timmendorfer Strand

Satelitní mapa Timmendorfer Strand

název bez diakritiky: Timmendorfer Strand
správní zařazení: Německo, Evropa
zeměpisná poloha: 54° 0' 0" North, 10° 47' 0" East

Timmendorfer Strand a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Timmendorfer StrandVítejte na stránce věnované satelitní mapě Timmendorfer Strand. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Timmendorfer Strand, administrativně je místo zařazeno do oblasti Německo, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 0' 0" North, 10° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Timmendorfer Strand v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Timmendorfer Strand

Hotely Timmendorfer Strand: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Timmendorfer Strand: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Timmendorfer Strand, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Timmendorfer Strand Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Timmendorfer Strand. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Timmendorfer Strand

3D mapa Timmendorfer Strand v Google Earth

satelitní 3D mapa Timmendorfer Strand, Německo

3D mapa Timmendorfer StrandGoogle Earth – podívejte se na Timmendorfer Strand z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Timmendorfer Strand dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Timmendorfer Strand shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Timmendorfer Strand, Německo v Google Earth »

Letiště Timmendorfer Strand a okolí

Letiště ve městě Timmendorfer Strand a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Timmendorfer Strand říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Timmendorfer Strand (Německo)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Timmendorfer Strand a celou oblast Německo. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Timmendorfer Strand

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Timmendorfer Strand: textový odkaz

satelitní mapu Timmendorfer Strand: obrázkový odkaz

satelitní mapu Timmendorfer Strand

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Timmendorfer Strand: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Timmendorfer Strand: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Timmendorfer Strand: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Panji Sheykh v oblasti Mazandaran, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.