3D mapa Nāgma

Satelitní mapa Nāgma

název bez diakritiky: Nagma
správní zařazení: Karnali, Midwest, Nepál, Asie
zeměpisná poloha: 29° 12' 0" North, 81° 53' 0" East

Nāgma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NagmaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nāgma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nagma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Karnali, Midwest, Nepál, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 12' 0" North, 81° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nāgma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nāgma

Hotely Nāgma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nāgma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nāgma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nāgma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nāgma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nāgma

3D mapa Nāgma v Google Earth

satelitní 3D mapa Nāgma, Nepál

3D mapa NāgmaGoogle Earth – podívejte se na Nāgma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nāgma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nāgma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nāgma, Nepál v Google Earth »

Letiště Nāgma a okolí

Letiště ve městě Nāgma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nāgma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nāgma (Nepál)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nāgma a celou oblast Nepál. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nāgma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nāgma: textový odkaz

satelitní mapu Nāgma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nāgma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nāgma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nāgma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nāgma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lago v oblasti Moyamba, Southern, Sierra Leone
  2. Yuntianlong v oblasti Huaihua, Hunan, Čína
  3. Juanzi v oblasti Ji Xian, Hebei, Čína
  4. Potok v oblasti Lancut, Podkarpackie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.