3D mapa Maruwā Ghāt

Satelitní mapa Maruwā Ghāt

název bez diakritiky: Maruwa Ghat
správní zařazení: Lumbini, West, Nepál, Asie
zeměpisná poloha: 27° 42' 0" North, 84° 24' 0" East

Maruwā Ghāt a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Maruwa GhatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Maruwā Ghāt. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Maruwa Ghat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lumbini, West, Nepál, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 42' 0" North, 84° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Maruwā Ghāt v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Maruwā Ghāt

Hotely Maruwā Ghāt: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Maruwā Ghāt: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Maruwā Ghāt, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Maruwā Ghāt Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Maruwā Ghāt. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Maruwā Ghāt

3D mapa Maruwā Ghāt v Google Earth

satelitní 3D mapa Maruwā Ghāt, Nepál

3D mapa Maruwā GhātGoogle Earth – podívejte se na Maruwā Ghāt z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Maruwā Ghāt dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Maruwā Ghāt shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Maruwā Ghāt, Nepál v Google Earth »

Letiště Maruwā Ghāt a okolí

Letiště ve městě Maruwā Ghāt a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Maruwā Ghāt říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Maruwā Ghāt (Nepál)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Maruwā Ghāt a celou oblast Nepál. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Maruwā Ghāt

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Maruwā Ghāt: textový odkaz

satelitní mapu Maruwā Ghāt: obrázkový odkaz

satelitní mapu Maruwā Ghāt

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Maruwā Ghāt: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Maruwā Ghāt: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Maruwā Ghāt: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Poll v oblasti Duren, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Mukinbudin v oblasti Mukinbudin, Western Australia, Austrálie
  3. Beadabo v oblasti Betioky-Sud, Toliary, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.