3D mapa Rummin-dei

Satelitní mapa Rummin-dei

název bez diakritiky: Rummin-dei
správní zařazení: Lumbini, West, Nepál, Asie
zeměpisná poloha: 27° 29' 0" North, 83° 17' 0" East

Rummin-dei a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rummin-deiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rummin-dei. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rummin-dei, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lumbini, West, Nepál, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 29' 0" North, 83° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rummin-dei v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rummin-dei

Hotely Rummin-dei: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rummin-dei: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rummin-dei, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rummin-dei Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rummin-dei. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rummin-dei

3D mapa Rummin-dei v Google Earth

satelitní 3D mapa Rummin-dei, Nepál

3D mapa Rummin-deiGoogle Earth – podívejte se na Rummin-dei z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rummin-dei dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rummin-dei shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rummin-dei, Nepál v Google Earth »

Letiště Rummin-dei a okolí

Letiště ve městě Rummin-dei a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rummin-dei říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rummin-dei (Nepál)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rummin-dei a celou oblast Nepál. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rummin-dei

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rummin-dei: textový odkaz

satelitní mapu Rummin-dei: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rummin-dei

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rummin-dei: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rummin-dei: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rummin-dei: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tijenraan v oblasti Overijssel, Nizozemí
  2. Ogbe Lulu v oblasti IdeatoNo, Imo, Nigérie
  3. Malaguna v oblasti East New Britain, Papua Nová Guinea
  4. Befotaka v oblasti Antsohihy, Mahajanga, Madagaskar
  5. Dihajk'a v oblasti North Wello, Amhara, Etiopie
  6. Un v oblasti Banas Kantha, Gujarat, Indie
  7. Kalombola v oblasti Central, Malawi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.