3D mapa Tounga Samia

Satelitní mapa Tounga Samia

název bez diakritiky: Tounga Samia
správní zařazení: Gaya, Dosso, Niger, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 58' 0" North, 3° 35' 0" East

Tounga Samia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tounga SamiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tounga Samia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tounga Samia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gaya, Dosso, Niger, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 58' 0" North, 3° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tounga Samia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tounga Samia

Hotely Tounga Samia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tounga Samia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tounga Samia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tounga Samia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tounga Samia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tounga Samia

3D mapa Tounga Samia v Google Earth

satelitní 3D mapa Tounga Samia, Niger

3D mapa Tounga SamiaGoogle Earth – podívejte se na Tounga Samia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tounga Samia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tounga Samia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tounga Samia, Niger v Google Earth »

Letiště Tounga Samia a okolí

Letiště ve městě Tounga Samia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tounga Samia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tounga Samia (Niger)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tounga Samia a celou oblast Niger. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tounga Samia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tounga Samia: textový odkaz

satelitní mapu Tounga Samia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tounga Samia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tounga Samia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tounga Samia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tounga Samia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Madzarci v oblasti Sisak-Moslavina, Chorvatsko
  2. Zeh Kesh v oblasti Tehran, Írán
  3. Villarpille v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.