3D mapa Umu Kabia

Satelitní mapa Umu Kabia

název bez diakritiky: Umu Kabia
správní zařazení: Ehime-Mb, Imo, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 41' 0" North, 7° 17' 0" East

Umu Kabia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Umu KabiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Umu Kabia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Umu Kabia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ehime-Mb, Imo, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 41' 0" North, 7° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Umu Kabia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Umu Kabia

Hotely Umu Kabia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Umu Kabia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Umu Kabia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Umu Kabia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Umu Kabia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Umu Kabia

3D mapa Umu Kabia v Google Earth

satelitní 3D mapa Umu Kabia, Nigérie

3D mapa Umu KabiaGoogle Earth – podívejte se na Umu Kabia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Umu Kabia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Umu Kabia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Umu Kabia, Nigérie v Google Earth »

Letiště Umu Kabia a okolí

Letiště ve městě Umu Kabia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Umu Kabia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Umu Kabia (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Umu Kabia a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Umu Kabia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Umu Kabia: textový odkaz

satelitní mapu Umu Kabia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Umu Kabia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Umu Kabia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Umu Kabia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Umu Kabia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Diansuotang v oblasti Yuanjiang, Yunnan, Čína
  2. Samanguilla v oblasti Ayabaca, Piura, Peru
  3. La Flor Camp v oblasti Toledo, Toledo, Belize
  4. Okela v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.