3D mapa Kalangai

Satelitní mapa Kalangai

název bez diakritiky: Kalangai
správní zařazení: Birnin-G, Kaduna, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 35' 0" North, 6° 43' 0" East

Kalangai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KalangaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kalangai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kalangai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Birnin-G, Kaduna, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 35' 0" North, 6° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kalangai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kalangai

Hotely Kalangai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kalangai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kalangai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kalangai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kalangai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kalangai

3D mapa Kalangai v Google Earth

satelitní 3D mapa Kalangai, Nigérie

3D mapa KalangaiGoogle Earth – podívejte se na Kalangai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kalangai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kalangai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kalangai, Nigérie v Google Earth »

Letiště Kalangai a okolí

Letiště ve městě Kalangai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kalangai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kalangai (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kalangai a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kalangai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kalangai: textový odkaz

satelitní mapu Kalangai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kalangai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kalangai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalangai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalangai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grbavac v oblasti Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko
  2. Kuorinka v oblasti Pohjois-Karjala, Ita-Suomi, Finsko
  3. Sellman v oblasti Montgomery County, Maryland, Spojené státy americké
  4. West Monkton v oblasti Somerset County, South West, England, Velká Británie
  5. Smenovo v oblasti Okulovskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  6. Krena v oblasti Scharding, Oberosterreich, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.