3D mapa Ibadan

Satelitní mapa Ibadan

název bez diakritiky: Ibadan
správní zařazení: Borgu, Niger, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 51' 0" North, 4° 1' 0" East

Ibadan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IbadanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ibadan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ibadan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Borgu, Niger, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 51' 0" North, 4° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ibadan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ibadan

Hotely Ibadan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ibadan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ibadan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ibadan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ibadan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ibadan

3D mapa Ibadan v Google Earth

satelitní 3D mapa Ibadan, Nigérie

3D mapa IbadanGoogle Earth – podívejte se na Ibadan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ibadan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ibadan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ibadan, Nigérie v Google Earth »

Letiště Ibadan a okolí

Letiště ve městě Ibadan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ibadan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ibadan (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ibadan a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ibadan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ibadan: textový odkaz

satelitní mapu Ibadan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ibadan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ibadan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ibadan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ibadan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kawzak Habib v oblasti Aleppo (Halab), Sýrie
  2. Milpas Viejas v oblasti Salinas, San Luis Potosi, Mexiko
  3. Pleasant Green v oblasti Cooper County, Missouri, Spojené státy americké
  4. Nederweerterdijk v oblasti Limburg, Nizozemí

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.