3D mapa Malakun

Satelitní mapa Malakun

název bez diakritiky: Malakun
správní zařazení: Odeda, Ogun, Nigérie, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 17' 0" North, 3° 16' 0" East

Malakun a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MalakunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Malakun. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Malakun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Odeda, Ogun, Nigérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 17' 0" North, 3° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Malakun v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Malakun

Hotely Malakun: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Malakun: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Malakun, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Malakun Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Malakun. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Malakun

3D mapa Malakun v Google Earth

satelitní 3D mapa Malakun, Nigérie

3D mapa MalakunGoogle Earth – podívejte se na Malakun z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Malakun dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Malakun shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Malakun, Nigérie v Google Earth »

Letiště Malakun a okolí

Letiště ve městě Malakun a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Malakun říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Malakun (Nigérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Malakun a celou oblast Nigérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Malakun

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Malakun: textový odkaz

satelitní mapu Malakun: obrázkový odkaz

satelitní mapu Malakun

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Malakun: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Malakun: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Malakun: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tiglas v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  2. Rappertsweiler v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo
  3. Jengce v oblasti Tsolo, Eastern Cape, Jižní Afrika
  4. Sinsiga v oblasti Fortul, Arauca, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.