3D mapa Cuesta Parda

Satelitní mapa Cuesta Parda

název bez diakritiky: Cuesta Parda
správní zařazení: Teustepe, Boaco, Nikaragua, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 12° 23' 0" North, 85° 46' 0" West

Cuesta Parda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cuesta PardaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cuesta Parda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cuesta Parda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Teustepe, Boaco, Nikaragua, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 23' 0" North, 85° 46' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cuesta Parda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cuesta Parda

Hotely Cuesta Parda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cuesta Parda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cuesta Parda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cuesta Parda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cuesta Parda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cuesta Parda

3D mapa Cuesta Parda v Google Earth

satelitní 3D mapa Cuesta Parda, Nikaragua

3D mapa Cuesta PardaGoogle Earth – podívejte se na Cuesta Parda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cuesta Parda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cuesta Parda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cuesta Parda, Nikaragua v Google Earth »

Letiště Cuesta Parda a okolí

Letiště ve městě Cuesta Parda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cuesta Parda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cuesta Parda (Nikaragua)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cuesta Parda a celou oblast Nikaragua. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cuesta Parda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cuesta Parda: textový odkaz

satelitní mapu Cuesta Parda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cuesta Parda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cuesta Parda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cuesta Parda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cuesta Parda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Badgah v oblasti Ghowr, Afghánistán
  2. Earlton v oblasti Greene County, New York, Spojené státy americké
  3. Esmared v oblasti Halmstad Kommun, Hallands Lan, Švédsko
  4. Jafar Chandia v oblasti Badin, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.