3D mapa Managua

Satelitní mapa Managua

název bez diakritiky: Managua
správní zařazení: Managua, Managua, Nikaragua, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 12° 9' 3" North, 86° 16' 6" West

Managua a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ManaguaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Managua. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Managua, administrativně je místo zařazeno do oblasti Managua, Managua, Nikaragua, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 9' 3" North, 86° 16' 6" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Managua v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Managua

Hotely Managua: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Managua: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Managua, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Managua Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Managua. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Managua

3D mapa Managua v Google Earth

satelitní 3D mapa Managua, Nikaragua

3D mapa ManaguaGoogle Earth – podívejte se na Managua z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Managua dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Managua shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Managua, Nikaragua v Google Earth »

Letiště Managua a okolí

Letiště ve městě Managua a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Managua říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Managua (Nikaragua)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Managua a celou oblast Nikaragua. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Managua

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Managua: textový odkaz

satelitní mapu Managua: obrázkový odkaz

satelitní mapu Managua

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Managua: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Managua: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Managua: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Na Hin v oblasti Van Lang, Lang Son, Vietnam
  2. Sin-ch'on v oblasti Yanggang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Onyx v oblasti Kern County, California, Spojené státy americké
  4. Tarmang v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  5. Hatillo de Loba v oblasti Ariguani, Magdalena, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.