3D mapa Montelimar

Satelitní mapa Montelimar

název bez diakritiky: Montelimar
správní zařazení: San Rafael del Sur, Managua, Nikaragua, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 11° 49' 0" North, 86° 31' 0" West

Montelimar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MontelimarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Montelimar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Montelimar, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Rafael del Sur, Managua, Nikaragua, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 49' 0" North, 86° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Montelimar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Montelimar

Hotely Montelimar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Montelimar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Montelimar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Montelimar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Montelimar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Montelimar

3D mapa Montelimar v Google Earth

satelitní 3D mapa Montelimar, Nikaragua

3D mapa MontelimarGoogle Earth – podívejte se na Montelimar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Montelimar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Montelimar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Montelimar, Nikaragua v Google Earth »

Letiště Montelimar a okolí

Letiště ve městě Montelimar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Montelimar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Montelimar (Nikaragua)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Montelimar a celou oblast Nikaragua. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Montelimar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Montelimar: textový odkaz

satelitní mapu Montelimar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Montelimar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Montelimar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Montelimar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Montelimar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jhok Dallu v oblasti Faisalabad, Punjab, Pákistán
  2. Won'gi v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  3. Mitho Dero v oblasti Khairpur, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.