3D mapa Nij Altoenae

Satelitní mapa Nij Altoenae

název bez diakritiky: Nij Altoenae
správní zařazení: Friesland, Nizozemí, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 18' 0" North, 5° 39' 0" East

Nij Altoenae a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nij AltoenaeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nij Altoenae. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nij Altoenae, administrativně je místo zařazeno do oblasti Friesland, Nizozemí, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 18' 0" North, 5° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nij Altoenae v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nij Altoenae

Hotely Nij Altoenae: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nij Altoenae: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nij Altoenae, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nij Altoenae Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nij Altoenae. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nij Altoenae

3D mapa Nij Altoenae v Google Earth

satelitní 3D mapa Nij Altoenae, Nizozemí

3D mapa Nij AltoenaeGoogle Earth – podívejte se na Nij Altoenae z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nij Altoenae dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nij Altoenae shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nij Altoenae, Nizozemí v Google Earth »

Letiště Nij Altoenae a okolí

Letiště ve městě Nij Altoenae a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nij Altoenae říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nij Altoenae (Nizozemí)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nij Altoenae a celou oblast Nizozemí. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nij Altoenae

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nij Altoenae: textový odkaz

satelitní mapu Nij Altoenae: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nij Altoenae

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nij Altoenae: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nij Altoenae: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nij Altoenae: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. University Heights v oblasti Northampton County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Carmen v oblasti Bachiniva, Chihuahua, Mexiko
  3. Gloverton v oblasti Coweta County, Georgia, Spojené státy americké
  4. Ahmadabad v oblasti Horasan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.