3D mapa Tjeintgum

Satelitní mapa Tjeintgum

název bez diakritiky: Tjeintgum
správní zařazení: Friesland, Nizozemí, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 8' 0" North, 5° 43' 0" East

Tjeintgum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TjeintgumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tjeintgum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tjeintgum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Friesland, Nizozemí, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 8' 0" North, 5° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tjeintgum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tjeintgum

Hotely Tjeintgum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tjeintgum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tjeintgum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tjeintgum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tjeintgum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tjeintgum

3D mapa Tjeintgum v Google Earth

satelitní 3D mapa Tjeintgum, Nizozemí

3D mapa TjeintgumGoogle Earth – podívejte se na Tjeintgum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tjeintgum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tjeintgum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tjeintgum, Nizozemí v Google Earth »

Letiště Tjeintgum a okolí

Letiště ve městě Tjeintgum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tjeintgum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tjeintgum (Nizozemí)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tjeintgum a celou oblast Nizozemí. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tjeintgum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tjeintgum: textový odkaz

satelitní mapu Tjeintgum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tjeintgum

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tjeintgum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tjeintgum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tjeintgum: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Las Maravillas v oblasti Tezonapa, Veracruz, Mexiko
  2. Chernovka v oblasti Kyshtovskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko
  3. Komakorau v oblasti Waikato, Nový Zéland

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.