3D mapa Onøya

Satelitní mapa Onøya

název bez diakritiky: Onoya
správní zařazení: Nordland, Norsko, Evropa
zeměpisná poloha: 66° 24' 0" North, 12° 52' 0" East

Onøya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OnoyaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Onøya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Onoya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nordland, Norsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 66° 24' 0" North, 12° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Onøya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Onøya

Hotely Onøya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Onøya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Onøya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Onøya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Onøya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Onøya

3D mapa Onøya v Google Earth

satelitní 3D mapa Onøya, Norsko

3D mapa OnøyaGoogle Earth – podívejte se na Onøya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Onøya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Onøya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Onøya, Norsko v Google Earth »

Letiště Onøya a okolí

Letiště ve městě Onøya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Onøya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Onøya (Norsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Onøya a celou oblast Norsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Onøya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Onøya: textový odkaz

satelitní mapu Onøya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Onøya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Onøya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Onøya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Onøya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thon Ta Duc v oblasti Ninh Son, Ninh Thuan, Vietnam
  2. Gwogofe v oblasti Chikun, Kaduna, Nigérie
  3. Yangyujong v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Albion v oblasti Pushmataha County, Oklahoma, Spojené státy americké
  5. Dodehak v oblasti Lorestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.