3D mapa Nordsæter

Satelitní mapa Nordsæter

název bez diakritiky: Nordsaeter
správní zařazení: Oppland, Norsko, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 11' 0" North, 10° 38' 0" East

Nordsæter a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NordsaeterVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nordsæter. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nordsaeter, administrativně je místo zařazeno do oblasti Oppland, Norsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 11' 0" North, 10° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nordsæter v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nordsæter

Hotely Nordsæter: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nordsæter: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nordsæter, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nordsæter Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nordsæter. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nordsæter

3D mapa Nordsæter v Google Earth

satelitní 3D mapa Nordsæter, Norsko

3D mapa NordsæterGoogle Earth – podívejte se na Nordsæter z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nordsæter dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nordsæter shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nordsæter, Norsko v Google Earth »

Letiště Nordsæter a okolí

Letiště ve městě Nordsæter a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nordsæter říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nordsæter (Norsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nordsæter a celou oblast Norsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nordsæter

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nordsæter: textový odkaz

satelitní mapu Nordsæter: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nordsæter

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nordsæter: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nordsæter: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nordsæter: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Daleti v oblasti East Wellega, Oromiya, Etiopie
  2. Musaabad v oblasti Hamadan, Írán
  3. East Omaha v oblasti Douglas County, Nebraska, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.