3D mapa Veum

Satelitní mapa Veum

název bez diakritiky: Veum
správní zařazení: Oppland, Norsko, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 9' 0" North, 10° 22' 0" East

Veum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VeumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Veum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Veum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Oppland, Norsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 9' 0" North, 10° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Veum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Veum

Hotely Veum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Veum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Veum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Veum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Veum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Veum

3D mapa Veum v Google Earth

satelitní 3D mapa Veum, Norsko

3D mapa VeumGoogle Earth – podívejte se na Veum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Veum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Veum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Veum, Norsko v Google Earth »

Letiště Veum a okolí

Letiště ve městě Veum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Veum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Veum (Norsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Veum a celou oblast Norsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Veum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Veum: textový odkaz

satelitní mapu Veum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Veum

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Veum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Veum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Veum: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ranoandao v oblasti Ambalavao, Fianarantsoa, Madagaskar
  2. Flassieux v oblasti Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie
  3. Jandraka v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán
  4. Kaukuntla v oblasti Mahbubnagar, Andhra Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.