3D mapa Kyrkjebø

Satelitní mapa Kyrkjebø

název bez diakritiky: Kyrkjebo
správní zařazení: Sogn og Fjordane, Norsko, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 10' 0" North, 5° 55' 0" East

Kyrkjebø a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KyrkjeboVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kyrkjebø. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kyrkjebo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sogn og Fjordane, Norsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 10' 0" North, 5° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kyrkjebø v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kyrkjebø

Hotely Kyrkjebø: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kyrkjebø: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kyrkjebø, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kyrkjebø Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kyrkjebø. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kyrkjebø

3D mapa Kyrkjebø v Google Earth

satelitní 3D mapa Kyrkjebø, Norsko

3D mapa KyrkjebøGoogle Earth – podívejte se na Kyrkjebø z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kyrkjebø dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kyrkjebø shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kyrkjebø, Norsko v Google Earth »

Letiště Kyrkjebø a okolí

Letiště ve městě Kyrkjebø a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kyrkjebø říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kyrkjebø (Norsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kyrkjebø a celou oblast Norsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kyrkjebø

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kyrkjebø: textový odkaz

satelitní mapu Kyrkjebø: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kyrkjebø

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kyrkjebø: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kyrkjebø: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kyrkjebø: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Untergeis v oblasti Hersfeld-Rotenburg, Kassel, Hessen, Německo
  2. Ap Thanh Loi (2) v oblasti Chau Thanh, Can Tho, Vietnam
  3. Sabt al Karabah v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  4. Gundusar v oblasti Churu, Rajasthan, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.