3D mapa Våje

Satelitní mapa Våje

název bez diakritiky: Vaje
správní zařazení: Vest-Agder, Norsko, Evropa
zeměpisná poloha: 58° 6' 0" North, 7° 58' 0" East

Våje a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VajeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Våje. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vaje, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vest-Agder, Norsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 58° 6' 0" North, 7° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Våje v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Våje

Hotely Våje: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Våje: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Våje, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Våje Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Våje. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Våje

3D mapa Våje v Google Earth

satelitní 3D mapa Våje, Norsko

3D mapa VåjeGoogle Earth – podívejte se na Våje z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Våje dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Våje shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Våje, Norsko v Google Earth »

Letiště Våje a okolí

Letiště ve městě Våje a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Våje říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Våje (Norsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Våje a celou oblast Norsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Våje

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Våje: textový odkaz

satelitní mapu Våje: obrázkový odkaz

satelitní mapu Våje

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Våje: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Våje: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Våje: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Otedo v oblasti UgheliSo, Delta, Nigérie
  2. Glencoe v oblasti Glencoe (O), KwazuluNatal, Jižní Afrika
  3. Langfontein v oblasti Karas, Namíbie
  4. Marsa Matruh v oblasti Matruh, Frontier Governates, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.