3D mapa Rukhḑayn

Satelitní mapa Rukhḑayn

název bez diakritiky: Rukhdayn
správní zařazení: Nizwa (Nazwa), A Dakhliya, Omán, Asie
zeměpisná poloha: 23° 7' 32" North, 57° 34' 5" East

Rukhḑayn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RukhdaynVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rukhḑayn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rukhdayn, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nizwa (Nazwa), A Dakhliya, Omán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 7' 32" North, 57° 34' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rukhḑayn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rukhḑayn

Hotely Rukhḑayn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rukhḑayn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rukhḑayn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rukhḑayn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rukhḑayn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rukhḑayn

3D mapa Rukhḑayn v Google Earth

satelitní 3D mapa Rukhḑayn, Omán

3D mapa RukhḑaynGoogle Earth – podívejte se na Rukhḑayn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rukhḑayn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rukhḑayn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rukhḑayn, Omán v Google Earth »

Letiště Rukhḑayn a okolí

Letiště ve městě Rukhḑayn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rukhḑayn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rukhḑayn (Omán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rukhḑayn a celou oblast Omán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rukhḑayn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rukhḑayn: textový odkaz

satelitní mapu Rukhḑayn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rukhḑayn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rukhḑayn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rukhḑayn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rukhḑayn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hasnasenii Mari v oblasti Balti, Moldávie
  2. Ondauna v oblasti Eastern Highlands, Papua Nová Guinea
  3. Puente de Casa v oblasti San Carlos, Alajuela, Kostarika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.