3D mapa Qu`ayd

Satelitní mapa Qu`ayd

název bez diakritiky: Qu`ayd
správní zařazení: Samail, A Dakhliya, Omán, Asie
zeměpisná poloha: 23° 27' 3" North, 58° 6' 46" East

Qu`ayd a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qu`aydVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qu`ayd. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qu`ayd, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samail, A Dakhliya, Omán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 27' 3" North, 58° 6' 46" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qu`ayd v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qu`ayd

Hotely Qu`ayd: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qu`ayd: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qu`ayd, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qu`ayd Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qu`ayd. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qu`ayd

3D mapa Qu`ayd v Google Earth

satelitní 3D mapa Qu`ayd, Omán

3D mapa Qu`aydGoogle Earth – podívejte se na Qu`ayd z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qu`ayd dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qu`ayd shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qu`ayd, Omán v Google Earth »

Letiště Qu`ayd a okolí

Letiště ve městě Qu`ayd a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qu`ayd říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qu`ayd (Omán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qu`ayd a celou oblast Omán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qu`ayd

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qu`ayd: textový odkaz

satelitní mapu Qu`ayd: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qu`ayd

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qu`ayd: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qu`ayd: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qu`ayd: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alicene v oblasti Mocuba, Zambezia, Mozambik
  2. Sainte-Foi v oblasti Carcassonne, Aude, Languedoc-Roussillon, Francie
  3. Bonnement v oblasti General Belgrano, Buenos Aires, Argentina
  4. Catangraran v oblasti Ilocos Norte, Region 1, Filipíny
  5. Vila Fria v oblasti Sever do Vouga, Baixo Vouga, Centro, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.