3D mapa Kili Mūllazai

Satelitní mapa Kili Mūllazai

název bez diakritiky: Kili Mullazai
správní zařazení: Kalat, Baluchistan, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 24' 20" North, 66° 7' 50" East

Kili Mūllazai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kili MullazaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kili Mūllazai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kili Mullazai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kalat, Baluchistan, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 24' 20" North, 66° 7' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kili Mūllazai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kili Mūllazai

Hotely Kili Mūllazai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kili Mūllazai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kili Mūllazai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kili Mūllazai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kili Mūllazai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kili Mūllazai

3D mapa Kili Mūllazai v Google Earth

satelitní 3D mapa Kili Mūllazai, Pákistán

3D mapa Kili MūllazaiGoogle Earth – podívejte se na Kili Mūllazai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kili Mūllazai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kili Mūllazai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kili Mūllazai, Pákistán v Google Earth »

Letiště Kili Mūllazai a okolí

Letiště ve městě Kili Mūllazai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kili Mūllazai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kili Mūllazai (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kili Mūllazai a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kili Mūllazai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kili Mūllazai: textový odkaz

satelitní mapu Kili Mūllazai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kili Mūllazai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kili Mūllazai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kili Mūllazai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kili Mūllazai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Smoutpot v oblasti Antwerpen, Vlaanderen, Belgie
  2. Giraldo v oblasti Giraldo, Antioquia, Kolumbie
  3. Bucaral v oblasti Montes, Sucre, Venezuela
  4. Sosnovka v oblasti Dyatkovskiy rayon, Bryanskaya Oblast, Rusko
  5. Jarniyah v oblasti Ar Raqqah, Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.