3D mapa Mianz Qila

Satelitní mapa Mianz Qila

název bez diakritiky: Mianz Qila
správní zařazení: Bajaur, F.a.T.a., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 42' 57" North, 71° 16' 34" East

Mianz Qila a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mianz QilaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mianz Qila. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mianz Qila, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bajaur, F.a.T.a., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 42' 57" North, 71° 16' 34" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mianz Qila v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mianz Qila

Hotely Mianz Qila: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mianz Qila: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mianz Qila, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mianz Qila Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mianz Qila. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mianz Qila

3D mapa Mianz Qila v Google Earth

satelitní 3D mapa Mianz Qila, Pákistán

3D mapa Mianz QilaGoogle Earth – podívejte se na Mianz Qila z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mianz Qila dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mianz Qila shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mianz Qila, Pákistán v Google Earth »

Letiště Mianz Qila a okolí

Letiště ve městě Mianz Qila a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mianz Qila říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mianz Qila (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mianz Qila a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mianz Qila

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mianz Qila: textový odkaz

satelitní mapu Mianz Qila: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mianz Qila

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mianz Qila: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mianz Qila: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mianz Qila: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Purisima de Conchos v oblasti Linares, Nuevo Leon, Mexiko
  2. Alfred Station v oblasti Allegany County, New York, Spojené státy americké
  3. Bol'shiye Yal'chiki v oblasti Yalchikskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko
  4. Aguincho v oblasti Seia, Serra da Estrela, Centro, Portugalsko
  5. Uvalar v oblasti Tonatico, Mexico, Mexiko
  6. Suturuokha-Terde v oblasti Abyyskiy rayon, Republic of Sakha, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.