3D mapa Gāgra

Satelitní mapa Gāgra

název bez diakritiky: Gagra
správní zařazení: Khyber, F.a.T.a., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 6' 1" North, 71° 8' 7" East

Gāgra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GagraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gāgra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gagra, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khyber, F.a.T.a., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 6' 1" North, 71° 8' 7" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gāgra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gāgra

Hotely Gāgra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gāgra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gāgra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gāgra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gāgra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gāgra

3D mapa Gāgra v Google Earth

satelitní 3D mapa Gāgra, Pákistán

3D mapa GāgraGoogle Earth – podívejte se na Gāgra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gāgra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gāgra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gāgra, Pákistán v Google Earth »

Letiště Gāgra a okolí

Letiště ve městě Gāgra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gāgra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gāgra (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gāgra a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gāgra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gāgra: textový odkaz

satelitní mapu Gāgra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gāgra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gāgra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gāgra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gāgra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ap My Trinh (1) v oblasti Cai Be, Tien Giang, Vietnam
  2. Fonte Limpa v oblasti Gois, Pinhal Interior Norte, Centro, Portugalsko
  3. Stokeinteignhead v oblasti Devon County, South West, England, Velká Británie
  4. Malesherbes v oblasti Pithiviers, Loiret, Centre, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.