3D mapa Buto Kili

Satelitní mapa Buto Kili

název bez diakritiky: Buto Kili
správní zařazení: Kurram, F.a.T.a., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 26' 21" North, 70° 27' 9" East

Buto Kili a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Buto KiliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Buto Kili. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Buto Kili, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kurram, F.a.T.a., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 26' 21" North, 70° 27' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Buto Kili v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Buto Kili

Hotely Buto Kili: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Buto Kili: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Buto Kili, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Buto Kili Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Buto Kili. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Buto Kili

3D mapa Buto Kili v Google Earth

satelitní 3D mapa Buto Kili, Pákistán

3D mapa Buto KiliGoogle Earth – podívejte se na Buto Kili z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Buto Kili dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Buto Kili shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Buto Kili, Pákistán v Google Earth »

Letiště Buto Kili a okolí

Letiště ve městě Buto Kili a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Buto Kili říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Buto Kili (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Buto Kili a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Buto Kili

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Buto Kili: textový odkaz

satelitní mapu Buto Kili: obrázkový odkaz

satelitní mapu Buto Kili

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Buto Kili: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Buto Kili: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Buto Kili: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vendekake v oblasti Bani, Seno, Burkina Faso
  2. Grunhagen v oblasti Uelzen, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  3. Lhota v oblasti Trutnov, Královéhradecký kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.